۰۳ فروردین

مراحل جراحی بینی

مراحل جراحی بینی

مراحل جراحی بینی : در مرحله اول انتخاب یک جراح بینی خوب حائز اهمیت است ، مشاهده نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر می تواند به بیمار کمک کند تا حدودی سطح مهارت جراح بینی را تشخیص دهد.

  • مرحله دوم مراجعه حضوری به جراح بینی و مورد معاینه قرار گرفتن است .

در جلسه معاینه حتما با جراح بینی خود مشورت کنید ، فرم و مدل بینی دلخواه خود را با او در میان بگذارید ، در این جلسه جراح بینی نیز تمام نکات مورد نیاز در مورد اقدامات قبل از جراحی بینی و اقدامات بعد از جراحی بینی را به بیمار می گوید.

همچنین در جلسه مشاوره تاریخ عمل بینی به طور دقیق تعیین می شود .

  • مرحله سوم اقدامات قبل از عمل بینی است وبرای اینکه در طول زمان جراحی بینی خطری بیمار را تهدید نکند رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی مهم است .

بسیار مهم است که ۸ ساعت قبل از عمل بینی چیزی نخورید و به طور کامل ناشتا باشید ، حتی نوشیدن مایعات نیز ممنوع است.

  • مرحله چهارم روز عمل بینی است که دراین روز با مراجعه به بیمارستان مورد نظر و با کمک پرسنل مانند پوشیدن لباس عمل بینی و برخورد مناسب با فرد برای کاهش استرس و آرامش روانی او برای انجام جراحی بینی آماده می شوید.

مراحل جراحی بینی

مراحل جراحی بینی در اتاق عمل

در اتاق عمل داروهای بیهوشی به بیمار تزریق می شود و تا زمانی که فرد بیهوش شود متخصص بیهوشی بالا سر او حضور دارد و سپس جراح بینی ، تغییرات را بر روی بینی اعمال می کند.

بعد از انجام عمل بینی ، بیمار به اتاق ریکاوری برده می شود و حدوداٌ پس از گذشت دوساعت به هوش می آید و برای اطمینان از اینکه ضربان قلب و اکسیژن خون بیمار نرمال باشد به مدت یک ساعت وضعیت سلامتی او چک می شود.

در مقابل احساس تشنگی که در اتاق ریکاوری وجود دارد باید مقاومت کنید زیرا نوشیدن آب ممنوع است.

بعد از اینکه بیمار کاملاٌ  به هوش بیاید به بخش بستری منتقل می شود ، بیمار باید به آرامی شروع به خوردن و آشامیدن کند و مراقبت های بعد از جراحی بینی را برای گرفتن نتیجه بهتر رعایت کند.

عمل جراحی بینی گوشتی با عمل بینی استخوانی نتیجه یکسانی ندارد و فرد با در نظر گرفتن این موضوع باید بداند نتیجه جراحی بر روی هر بینی متفاوت است.

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی با توجه به نوع بینی ، روش جراحی بینی و دستمزد جراح بینی قیمت های متفاوتی دارد .

برای تعیین هزینه دقیق به جراح مورد نظر مراجعه کنید یا می توانید از طریق صفحه اینستاگرام و سایت جراح بینی از قیمت های حدودی مطلع شوید.

 دکترحسن کرداری

جراح پلاستیک بینی وصورت

متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

درباره نویسنده

جراح بینی
دکتر حسن کرداری جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی با انجام جراحی زیبایی و ترمیمی بینی جراحی زیبایی گوش و جراحی چانه جراحی زیبایی پلک و جراحی آندوسکوپیک مجرای اشکی

پاسخ

 
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram