۰۳ تیر

عمل بینی در مردان

عمل بینی در مردان

تنها تفاوت عمل بینی در مردان با عمل بینی زنان در نتیجه عمل بینی یا رینوپلاستی است زیرا هر یک از افراد با توجه به علایق شخصی خود فرم خاصی را مد نظر دارند .

یک آقا به طور ذاتی خواستار حفظ جذبه مردانه خود و حتی افزایش جذبه خود می باشد .

به همین دلیل آقایان از جراحی بینی فانتزی دوری می کنند و به دنبال مدل بینی طبیعی هستند.

در جراحی بینی آقایان ، رفع مشکلات ظاهری بینی کافی است و در اغلب موارد نیازی نیست که فرم بینی به طور حرفه ای تراشیده و شکل داده شود و تنها رعایت اصول اولیه فرم دهی بینی کفایت می کند .

رعایت اصول اولیه فرم دهی بینی اعم از کج نبودن بینی ، متقارن بودن بینی ، سایز متناسب بینی و حفظ عملکرد صحیح بینی می باشد .

فرم بینی عمل شده مردانه یا مدل بینی عمل شده پسرانه باید به گونه ای باشد که با رفع مشکلات فرم بینی منجربه جذابیت بیشتر چهره شود .

عمل بینی در مردان

بهترین شکل بینی برای مردان

با توجه به علایق آقایان و حفظ جذابیت آن ها بهترین فرم بینی برای آن ها فرم بینی طبیعی است .

بینی کوچک یا سر بالا به طور معمول برای یک مرد مورد پسند نخواهد بود و بازخورد خوبی نیز نخواهد داشت .

بهتر است تمامی آقایان با توجه به ساختار بینی ، جراحی بینی را به صورت طبیعی انجام دهند و از فرم بینی فانتزی و فرم بینی نیمه فانتزی دوری کنند.

عوارض عمل بینی در مردان

عوارض جراحی بینی ربطی به جنسیت متقاضی ندارد و بروز عوارض در هر فردی یکسان است .

به طور مثال نمی توان گفت فقط بانوان دچار مشکلات تنفسی می شوند و آقایان از عوارض مشکلات تنفسی در امان هستند.

بروز عوارض ربطی به جنسیت ندارد و ارتباط کامل با نحوه انجام جراحی بینی دارد .

اگر عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی به خوبی انجام شود و جراح بینی در طول عمل بینی بتواند اوضاع را به خوبی کنترل و مدیریت کند هیچ گونه مشکلی پس از عمل بینی پیش نخواهد آمد.

با توجه به اینکه آقایان نسبت به نتیجه جراحی بینی حساسیت بیشتری دارد و هیچ گونه تمایلی به بینی فانتزی ندارند ، جراح بینی باید نهایت دقت را به کار گیرد تا فرم بینی کاملاً طبیعی باشد .

بنابراین متقاضیان آقا نیز باید قبل از انجام جراحی بینی ، نمونه کارهای عمل بینی مردانه جراح بینی موردنظر را مشاهده کنند تا متوجه شوند سبک جراحی بینی مردانه ، جراح بینی منتخب شان به چه صورت است .

دکتر حسن کرداری

جراح پلاستیک بینی و صورت

متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

درباره نویسنده

جراح بینی
دکتر حسن کرداری جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی با انجام جراحی زیبایی و ترمیمی بینی جراحی زیبایی گوش و جراحی چانه جراحی زیبایی پلک و جراحی آندوسکوپیک مجرای اشکی

نظرات بسته شده است.

 
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram