۰۷ مهر

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک : اکثریت افراد با انجام عمل های زیبایی اعتماد به نفس بیشتری کسب می کنند و رضایت بیشتری از زندگی دارند به همین دلیل امروزه برای رفع تمامی مشکلات مرتبط با زیبایی راهکاری وجود دارد .

از نظر استانداردهای زیبایی مهم ترین عضو صورت در زیبایی ، چشم ها هستند و تاثیربسزایی در نشان دادن احساسات دارند .

افزایش سن منجربه کاهش خصوصیت ارتجاعی پوست می شود به همین دلیل به مرور زمان ، چین و چروک ها در اطراف پوست پلک مشاهده می شود .

از دیگر مشکلات رایج چشم ، افتادگی پلک بالا و پف زیر چشم می باشد .

 جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی برای اصلاح افتادگی پلک ، برداشتن پوست اضافی پلک و امکان کمتر کردن چین و چروک های سطحی پوست چشم کاربرد دارد .

دقت داشته باشید که بلفاروپلاستی تنها مشکلات ذکر شده را برطرف می کند و ارتباطی با رفع سیاهی دور چشم و رفع گودی زیر چشم ندارد .

جراحی زیبایی پلک

عمل زيبايي درشت كردن چشم

خیلی از افراد تصور می کنند که بلفاروپلاستی منجربه افزایش سایز چشم می شود ولی در حقیقت افتادگی پلک یا پف زیر چشم باعث می شوند تا چشم کوچک تر از اندازه واقعی خود دیده شود .

به همین دلیل هنگامی که جراح پلاستیک بینی و صورت مشکلات پلک را رفع می نماید  ، چشم حالت طبیعی و سایز طبیعی خود را به دست می آورد ولی برخی افراد تصور می کنند که در راستای بزرگ تر شدن چشم نیز اقدامی انجام شده است .

در اصل برای تغییر سایز و حالت چشم باید جراحی های مرتبط با چشم انجام شود .

اپیکانتوپلاستی یا جراحی پلک گوشه داخلی و کانتوپلاستی یا جراحی پلک گوشه خارجی دو عمل مکمل برای تغییر حالت و افزایش چشم می باشند.

اپیکانتوپلاستی عمل زیبایی مناسبی برای درشت کردن چشم است و نسبت به کانتوپلاستی طرفدار بیشتری دارد ، زمانی که تنها قصد افزایش چشم دارید بهتر است همل اپیکانتوپلاستی انجام دهید .

کانتوپلاستی به دلیل اینکه انتهای چشم را به سمت بالا میکشد ، امکان دارد چهره فرد را عصبانی نشان دهد و برای مخاطبین بازخورد منفی داشته باشد به همین دلیل از محبوبیت کمتری برخوردار است .

جراحی زیبایی پلک پایین و بالا

عمل زیبایی پلک پایین ، جراحی است که در آن مشکل پف ، شل بودن و افتادگی پوست زیر چشم رفع می شود.

عمل زیبایی پلک بالا نیز جراحی است که در آن افتادگی عضلات پلک بالا رفع می شود .

پس از انجام جراحی پلک ، چشم دیگر حالت خسته ندارد و در اکثریت مواقع میدان دید فرد اصلاح می شود .

دکتر حسن کرداری
جراح پلاستیک بینی و صورت
متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

درباره نویسنده

جراح بینی
دکتر حسن کرداری جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی با انجام جراحی زیبایی و ترمیمی بینی جراحی زیبایی گوش و جراحی چانه جراحی زیبایی پلک و جراحی آندوسکوپیک مجرای اشکی

نظرات بسته شده است.

 
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram