۱۴ فروردین

جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته یکی از تکنیک های عمل زیبایی بینی قدیمی است که با هدف دسترسی به ساختمان کلی بینی برش ایجاد شده داخل سوراخ های بینی است سپس پوست با ابزار مخصوصی از ساختمان بینی جدا خواهد شد.

عمل زیبایی بینی با هدف رفع ایرادات ظاهری بینی در عین حفظ عملکرد تنفسی و ایجاد تناسب با دیگر اجزای صورت انجام می شود و برای رفع ایرادات بینی باید یکی از روش های جراحی بینی که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهد شد انتخاب گردد.

به طور کلی برای انجام جراحی بینی دو تکنیک وجود دارد که تفاوت آن ها در برش ایجاد شده داخل یا خارج بینی می باشد که برش ایجاد شده در جراحی بینی باز روی کلوملا می باشد.

انتخاب جراحی بینی به روش باز یا جراحی بینی به روش بسته توسط جراح بینی با توجه به نوع بینی و انتظار فرد از جراحی بینی تعیین می گردد.

افرادی که متقاضی عمل بینی هستند می توانند نمونه کارهای عمل زیبایی بینی دکتر حسن کرداری را در آرشیو گالری تصاویر و اینستاگرام مشاهده نمایید.

جراحی بینی بسته

جراحی بینی به روش بسته

رینوپلاستی بسته اولویت دوم اغلب جراحان بینی می باشد، به این دلیل که دید و تسلط جراح بینی روی ساختمان بینی محدود می باشد و می توان گفت که امروزه کاربرد چندانی ندارد.

عمل بینی بسته مناسب افرادی است که ایرادات بینی چندانی مخصوصا در قسمت نوک بینی خود ندارند همچنین انتظار تغییرات چشمگیری را در بینی خود ندارند.

جراح بینی در این تکنیک دید محدودی دارد و این تکنیک مناسب افرادی که قوز مختصری روی بینی خود دارند و به طور کلی جراحی بینی پیچیده ای ندارند.

یکی از معایب جراحی بینی به روش بسته این است که جراح بینی به دلیل محدود بودن دید امکان مانور روز ایرادات بینی ندارد.

مزایای جراحی بینی بسته

از مزایای عمل بینی بسته این است که زمان عمل بینی کوتاه است و روی پوست بینی برشی ایجاد نخواهد شد.

مزیت دیگر این است که تورم بعد از جراحی بینی به روش بسته کمتر است و ترمیم بینی زودتر بهبود می یابد.

نکته قابل ذکر این است که برش های پره بینی ربطی به انواع تکنیک جراحی بینی ندارد، بلکه در صورت لزوم با هدف کوچک کردن و متقارن سازی سوراخ های بینی انجام می شود.

 دکترحسن کرداری

جراح پلاستیک بینی وصورت

متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

درباره نویسنده

جراح بینی
دکتر حسن کرداری جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی با انجام جراحی زیبایی و ترمیمی بینی جراحی زیبایی گوش و جراحی چانه جراحی زیبایی پلک و جراحی آندوسکوپیک مجرای اشکی

پاسخ

 
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram