۰۸ اسفند

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی نوعی جراحی زیبایی بینی است و بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان مستحکمی باشد و غالب جراحی های بینی استخوانی به منظور برداشتن برآمدگی روی بینی انجام می شود.

ویژگی بینی های استخوانی

  • از لحاظ ظاهر : دارای قوز و برآمدگی یا منحنی روی پل بینی
  • از لحاظ ساختمان : بافت و غضروف مستحکم
  • از لحاظ پوست : دارای پوست نازک به نحوی که بافت و غضروف زیرین پوست قابل لمس است.

بینی های استخوانی به دلیل ویژگی های ذکر شده جزو ایده آل ترین بینی ها برای جراحی بینی می باشد و غالبا نتایج خیلی مطلوب و مورد رضایتی و چشمگیری را در پی دارند.

دلیل ایجاد بینی استخوانی

یکی از موارد ایجاد بینی استخوانی وراثتی می باشد.

دلیل دیگر وارد شده ضربه به بینی است که موجب بیش از حد رشد کردن و ایجاد قوز روی بینی می شود.

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی با توجه به صلاحدید جراح بینی و نوع ایراد بینی با یکی از دو روش جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته انجام می شود.

اغلب جراحی های بینی های استخوانی به منظور برداشتن قوز و برآمدگی روی بینی انجام می شود و دارای نتایج چشمگیری نیز می باشد.

جراحی بینی استخوانی

نتیجه جراحی بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی غضروفی دارای نتایج مطلوبی است و می توان گفت که هر چه قدر بینی غضروفی تر باشد نتیجه جراحی بینی بهتر خواهد بود.

بینی های استخوانی بینی های ایده آلی برای جراحی بینی های فانتزی یا عروسکی هستند.

نحوه جراحی و تجربه ی جراح بینی نیز در موفقیت آمیز بودن نتیجه جراحی بینی مهم است تا رفع ایرادات بینی را با حفظ عملکرد طبیعی بینی و تناسب با دیگر اجزای صورت انجام دهد.

هزینه جراحی بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی بسته به فاکتورهای از قبیل میزان ایراد بینی و تغییرات استئوتومی بینی و میزان مهارت جراح بینی در افراد مختلف متفاوت می باشد و بعد از معاینه بینی در اولین جلسه مشاوره حضوری به فرد اعلام خواهد شد.

دکترحسن کرداری

جراح پلاستیک بینی وصورت

متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

درباره نویسنده

جراح بینی
دکتر حسن کرداری جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی با انجام جراحی زیبایی و ترمیمی بینی جراحی زیبایی گوش و جراحی چانه جراحی زیبایی پلک و جراحی آندوسکوپیک مجرای اشکی

پاسخ

 
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram