۰۷ فروردین

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی به طور چشم گیری رواج پیدا کرده است و بسیاری از افراد متقاضی انجام عمل بینی هستند ، برای گرفتن نتیجه بهتر رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی بسیار ضروری است.

مراقبت های قبل از عمل بینی

  • انجام آزمایش خون قبل از عمل بینی و انجام آزمایشات قبل از عمل جراحی بینی که جراح بینی تجویز کرده است مهم است و در این مورد کوتاهی نکنید.
  • به مدت دو هفته قبل از عمل بینی مصرف سیگار و دخانیات را قطع کنید ، مدت ترک سیگار و دخانیات قبل از عمل بینی هرچه بیشتر باشد بهتر است .
  • برای جلوگیری از خون ریزی حین عمل بینی به مدت دو هفته قبل از جراحی بینی ، از مصرف مسکن هایی چون بروفن و آسپیرین خودداری کنید.
  • شش ماه قبل از جراحی بینی از مصرف آکوتان یا روآکوتان خودداری کنید ، از کپسول  آن برای درمان جوش صورت استفاده می شود.
  • مصرف ویتامین E ، امگا و داروهایی که حاوی سیر ، جنسینگ ، زنجبیل و مواری از این قبیل هستند و باعث افزایش خون ریزی بعد از رینوپلاستی می شوند باید به مدت دو هفته قبل از جراحی بینی قطع شود.
  • سوال رایج دیگری که وجود دارد این است که قبل از عمل بینی چی بخوریم ؟
  • قبل از عمل بینی باید ناشتا باشید و معده خالی باشد به همین دلیل تا هشت ساعت قبل از عمل بینی از خوردن مواد غذایی و تنقلات پرهیز کنید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

عمل بینی چند ساعت طول میکشد ؟

به طور دقیق نمی توان به این سوال جواب داد زیرا زمان جراحی بینی بستگی به مهارت جراح و نوع بینی دارد.

معمولاٌ زمان جراحی زیبایی بینی بین یک ساعت و نیم تا سه ساعت متغیر می باشد.

برای گرفتن نتیجه بهتر رعایت نکات قبل و بعد عمل بینی مهم است و توصیه می شود به بهترین نحو احسن انجام شود.

برای مشاهده بینی های عمل شده توسط دکتر حسن کرداری ، جراح پلاستیک بینی و صورت ، به گالری تصاویر در سایت و صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

 

 دکترحسن کرداری

جراح پلاستیک بینی وصورت

متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی

درباره نویسنده

جراح بینی
دکتر حسن کرداری جراح پلاستیک بینی و صورت متخصص و جراح گوش ، حلق و بینی با انجام جراحی زیبایی و ترمیمی بینی جراحی زیبایی گوش و جراحی چانه جراحی زیبایی پلک و جراحی آندوسکوپیک مجرای اشکی

پاسخ

 
Visit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram